Skúsenosť mamičky Kristínky s odsávačkou Medela

Mala som problém s tým, že moje bábätko som kvôli žltačke, ktorá jej pretrvávala dlhšie ako mala, musela začať dokrmovať. Nastalo to, že sa nechcela dojčiť, lebo veď z fľašky jej to išlo jednoduchšie.

Ako asi každá mamička som siahla po odsávačke. Zvolila som ručnú verziu, hovorím si na pár krát to bude stačiť, veď budem ďalej dojčiť. Ale sa to nestalo a malá sa už vôbec nechcela dojčiť. Dostala som odporučenie na odsávačku Medela s pásom cez prsia. Táto rada nemohla byť lepšia a nemohla prísť v správnejší čas. Krásne mi opäť rozbehla tvorbu mlieka (odsávam cca každé dve hodiny po 30min) a popri odsávaní sa môžem venovať malej, veciam v domácnosti alebo aj práci, keďže odsávačka je bezdrôtová. Je to pre mňa veľká záchrana a šetrič času a tiež úľava po psychickej stránke, že môžem malinkej stále dávať svoje mliečko, aj kde nie už prirodzenou cestou. 🙂

Odporúčam Medela odsávačky každému, prísavky ( pozn.red.: prsné nadstavce) sú hladké, nebolia ako pri iných odsávačkách. Odsávanie sa pre mňa stalo bezbolestným, čo som si pred pár týždňami nevedela ani predstaviť. Ja ju vo svojom okolí odporúčam každému, je to skvelá investícia, ktorá sa vám vráti v podobe zdravého a spokojného bábätka.

Zákazníčka Kristínka